pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Nov 19, 2011 | Post by: Ivita No Comments

LVK Rīgas vecāki vienojas darboties


2011.gada 13.novembrī kopā sanāca neliela saujiņa aktīvāko LVK Rīgas un tuvākās apkārtnes cilvēku. Iepazināmies ar biedru un jaunpienācēju idejām, runājām par padarīto un nākotnes plāniem.
Mūs visus vieno mērķis- radīt labāku nākotni mums un mūsu bērniem, tikai aktīvi līdzdarbojoties tas būs iespējams, dodot savu pieredzi un zināšanas citiem, informējot vienam otru, kopā mācoties un virzot savas idejas, lai tās realizētos; LVK kļūs par platformu, kur radošiem vecākiem satikties un realizēt kopīgus projektus.

Vēlamies Tevi informēt par tuvākā laika iecerēm!
Kamēr darba grupas vēl tikai komplektējās, aicinam ikvienu apdomāt un iesaistīties šādos projektos:

Vecāku iniciatīvu datu bāze.
Iespējams arī Tev jau šobrīd ir kāda ideja, par kuru vēlies informēt citus, gūstot publicitāti, piesaistot nepieciešamos resursus vai vienkārši saņemot atbalstu. Visas idejas ir tā vērtas, lai tiktu publicētas un augtu plašumā! Ideju pierakstes forma ir izveidota pēc projekta koncepcijas parauga, lai nākotnē varētu izveidot sistematizētu ideju datu bāzi. Forma šeit- iniciativas_forma.

Raksti mājas lapai.
Ja Tev ir doma, pieredze vai atklāsme, ar ko labprāt padalītos, neturi sveci zem pūra, bet raksti mums! Pildīsim viedokļu krātuvi, lai iedvesmotos paši un iedvesmotu citus!

Informācijas krātuve.
Lai arī šī sadaļa kļūtu aktīva, ļoti gaidīsim no Tevis ziņas par noderīgiem pētījumiem, saistošiem rakstiem un cita veida informāciju, kas saskan ar LVK idejām un mērķiem. Ja sūti linku, liels lūgums uzrakstīt nelielu aprakstiņu – kāda informācija linkā pieejama un savas atziņas, kāpēc tas būtu noderīgi arī citiem.
Mūs interesē starptautiskā pieredze, īpaši izglītības jautājumos un zinām, ka mums apkārt ir daudz zinošu cilvēki – ļoti gribētos lasīt pamatotas idejas/atziņas, kā uzlabot situāciju mūsu valstī!
Tāpat gaidam informāciju par saistošiem pasākumiem un semināriem (gan izglītojošiem, gan radošiem visai ģimenei), jo īpaši ziņas no novadiem – vai tā būtu nelielas cilvēku grupas sanākšana vai liela konference, ziņo, lai vecāki piedalās un aktivizējas pārmaiņām! Tā kā ir interesanti dzirdēt atziņas no apmeklētajiem pasākumiem, aicinām mums sūtīt arī tās, lai aizvien vairāk vecāku Latvijā dzirdētu ko jaunu, kas mūs motivētu aktīvāk līdzdarboties un iedzīvināt tieši pieredzes un informācijas apmaiņu šajā mājas lapā.

Lektori, speciālisti.
Nevienam nav noslēpums, ka, iestājoties gada tumšākajiem un aukstākajiem mēnešiem, saasinās dažādas veselības problēmas, jo īpaši jutīgi ir paši mazākie – mūsu bērni! Tāpēc LVK ziemas mēnešus pasludina par veselības mēnešiem un aktīvi domā par semināru ciklu saistībā ar bērnu veselību – sākot no uztura un beidzot ar alternatīvām ārstēšanas metodēm. Ja arī no Tavas puses ir ieteikumi par lektoriem, dod ziņu!

Pavasarim nākot, no jauna aktualizēsim jautājumus par izglītības jomu, tāpēc aicinam jau laicīgi veidot lektoru un pieredzes bagātu pedagogu datu bāzi.

Varbūt Tev ir idejas, kā uzlabot LVK mājas lapu? Varbūt ir vēlme pašam pielikt roku pie tās uzturēšanas? Droši raksti un strādāsim kopā!

Šī ir tikai daļa no tā, ko vēlamies paveikt. Tomēr tam visam ir vajadzīgi resursi – pirmkārt jau cilvēku resursi. Ja vien Tevi uzrunā kāda no mūsu idejām, nāc un kopīgi domāsim, kā tās realizēt!

Ar sveicieniem Latvijas dzimšanas dienā!

LVK Rīgas kontaktpunkts,

Zane (apmācības, semināri) un Ivita (informācija, mājas lapa)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *