pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Nov 07, 2011 | Post by: Ivita No Comments

LVK biedru (Rīgas filiāle) un domubiedru tikšanās


Aicinām visus LVK Rīgas filiāles biedrus un domubiedrus uz tikšanos, kas notiks 2011.gada 13.novembrī plkst.11:00.

Sanākšanas vieta būs Rīgas centrs, precīzu adresi ziņosim uz nedēļas otru pusi, kad būs skaidrs dalībnieku skaits. Līdz sanākšanai lūdzam padomāt, kādas ir Jūsu idejas, mērķi – ko Jūs varētu sniegt vai ko vēlētos saņemt (informāciju, konkrētas apmācības utml.), sadarbībā ar biedrību. Mēs informēsim par tuvākajā laikā veicamajiem darbiem, kurus gribētu uzticēt Jums kā biedrības topošajiem biedriem vai brīvprātīgajiem palīgiem, kā piem.palīdzība mājas lapas uzturēšanā, rakstu veidošana LVK avīzei, sadarbības ar skolām uzturēšana, apmācību organizēšanā u.c.
Varbūt kādam no Jums ir jau gatava ideja/iniciatīva, kuru variet nofurmulēt atbilstoši šiem punktiem:
1.Nosaukums
2.Sadarbības partneri (ja nepieciešami)
3.Mērķa grupa
4.Idejas mērki
5.Plānotās aktivitātes
6.Paredzamie rezultāti
7.Idejas attīstības stadija
8.Idejas autors, kontakti
9.Nepieciešamā palīdzība no LVK

Jo viena no mūsu galvenajām idejām ir palīdzēt attīstīt šīs vecāku iniciatīvas – dot impulsu pārējiem, ka viss ir iespējams! Iniciatīva var būt jebkurā jomā, kas saskan ar LVK mērķiem – izglītība, veselība, personīgā attīstība vai vienkārši labs nodoms, kuram vajadzīgs līdzcilvēku atbalsts (finansiāls, materiāls vai vienkārši izpalīdzīgas darba rokas).

Padomājiet par šo visu un dodiet mums ziņu par dalību līdz 10.11.11. (sanākšanas dienas kārtības izstrādei), lai sanākšana būtu saturīga, debates – produktīvas.

LVK vārdā,

Zane Johansone
zane.johansone@gmail.com

28658741

 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *