pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Nov 02, 2011 | Post by: Ivita No Comments

Konferences un semināri izglītības jomā novembrī


Uzsākam informēšanu par semināriem, konferencēm, kas saistīti ar izglītības jautājumiem. Šajos pasākumos aicinām piedalīties gan aktīvos vecākus, gan arī pedagogus.

Tuvākajā laikā plānotie pasākumi:

1. Zinātniski praktiskā konference „Starptautiskā sadarbība un projektu metode mūsdienīgā mācību procesā” (Liepājā, 2011.gada 5.novembrī, Daugavpilī 26.novembrī un Rīgā 3.decembrī).
Konference notiek Eiropas skolu sadarbības programmas „eTwinning” ietvaros.
Papildus informācija- šeit.

2. Konference „Jaunatne kustībā: izglītība – pieredze – nodarbinātība” (Rīgā, 2011.gada 9.novembrī)
Pieteikšanās- līdz 7.novembrim.
Papildus informācija- šeit.

3. Projektu rezultātu izplatīšanas konference „Pamatkompetenču attīstība bērnu sagatavošanā skolai” (Rīgā, 2011.gada 15.novembrī)
Konferencē tiks informēts par Comenius programmas projektiem.
Papildus informācija- šeit.

4. Seminārs par sociālā riska grupu jauniešu iesaistīšanu un motivēšanu (Dobelē, 2011.gada 10. līdz 11. novembrim)
Pieteikšanās- līdz 7.novembrim.
Papildus informācija-šeit.

5. Apmācības jaunatnes darbā Rīgas organizācijām programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros (Rāmava, 2011.gada 22.-24.novembrim)
Pieteikšanās- līdz 4.novembrim.
Papildus informācija- šeit.

Ja Jums ir zināmi vēl kādi izglītojoši pasākumi (arī informācijas avoti) vecākiem, jauniešiem vai pedagogiem, lūdzam informēt – Ivita.Maurina@gmail.com. Daloties informācija mēs kļūstam bagātāki!
Tā kā vēlamies izveidot pieredzes apmaiņas platformu, tad lūdzam mūs informēt par gūtajām atziņām un iespaidiem no apmeklētjiem pasākumiem, viss tiks publicēts mājas lapā, lai pēc iespējas vairāk interesentu iegūtu lietderīgu un noderīgu pieredzi, kas palīdzētu realizēt vecāku radošās iniciatīvas!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *