pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Oct 17, 2011 | Post by: Ivita No Comments

Rudens klāt. Arī vecāki mācās!

Atklājam sadaļu “Mācāmies kopā” un uzsākam apkopot informāciju par izglītojošiem pasākumiem atbilstoši mūsu darbības jomām.

Kamēr top LVK organizēto semināru plāns, mudinam Jūs apmeklēt seminārus, tikšanās un praktiskas nodarbības tēmās: BĒRNI, VESELĪBA, PERSONĪGĀ ATTĪSTĪBA.

BĒRNI

„Jūtīgo bērnu harmonizēšanas programma” – programma jūtīgiem bērniem, kuras mērķis ir palīdzēt bērnam būt pašam, attīstot prasmi pašam sevi harmonizēt un atklāt savus talantus, lai bērns mācoties skolā spētu integrēties ar pārējiem bērniem un būtu spējīgs paņemt no skolas labāko, ko skola dod. Nodarbību laikā pasniedzēji caur spēlēm, dziesmām, pasakām, diskusijām un citām aktivitātēm palīdzēs bērniem izprast dzīvi, notiekošos procesus, mācīs dzīves gudrības, cilvēciskās vērtības, izskaidros bērnam viņa garastāvokļa izmaiņu cēloņus, mokošos sapņus un nedabiskās ķermeņa reakcijas, mācīs sadarbību ar vienaudžiem, piedošanu, mīlestību un kā kontrolēt savu jūtīgumu skolā un dzīvē.

Kur un kad? Rīgā, Elizabetes ielā 2-210, sākot ar 2011.gada 10.oktobri līdz 2012.gada jūnijam.
Kas organizē? Sokrāta tautskola: www.sokratatautskola.lv

Vecāku un pedagogu domubiedru grupa aicina uz tikšanos visus Valdorfpedagoģijas interesentus. Iepazīsim viens otru, savas vēlmes un idejas.

Kur un kad? Rīgā, Ludzas ielā 63 (ieeja no Līksnas ielas 21), 2011.gada 20.oktobrī plkst.18:30
Kas organizē? Antroposofiskā kustība: www.aplis.lv

„Kā palīdzēt mazajam haotiķim” – bezmaksas iespēja praktiski darboties Montesori kabinetā iepazīstoties ar sajūtu, praktiskās dzīves, valodas un matemātikas materiāliem.

Kur un kad? Rīgā, VC4 Bērnu veselības centrā, 2011.gada 29.oktobrī, plkst.11:00
Kas organizē? „Studija 1,2,3”: www.bernucentrs.lv

„Saslimšana kā bērna dvēseles valoda” – 16 stundu nodarbību kurss, kas palīdzētu labāk izprast bērnu saslimšanu psiholoģiskos iemeslus, vienlaikus mācoties saskatīt iespējas savlaicīgai iejūtīgai palīdzībai.

Kur un kad? Rīgā, 2011.gada 3.-4.decembrī
Kas organizē? Psiholoģijas mācību centrs „LĪNA”: www.lina.lv

VESELĪBA

„Svaigēšana” – seminārs, kura laikā iedvesmos un parādīs, kā nepavadīt virtuvē garas stundas šmorējot un cepot, ēdiens būs ne vien garšīgs un veselīgs, bet arī daudzveidīgs, būs mazliet teorijas, ieskats virtuves tehnikā, receptes iedvesmai… Tas ir pa spēkam ikvienam!

Kur un kad? Rīga, 2011.gada 22.oktobrī plkst.10:00-15:00
Kas organizē? Biedrība “Dabas bērni”, vada Sandra Vaice. www.dabas-berni.ne

„Sevis izzināšanas un harmonizēšanas programma” – tās ietvaros tiek piedāvāts piedalīties lekcijās par sevis izzināšanas tēmām, jo bez sevis sapratnes īstenības meklēšana nozīmē bēgšanu no sevis; bez tās nevar būt pareizi virzīta domāšana, vēl vairāk – bez pašatklāsmes jebkuras zinības faktiski kļūst par neziņas avotu (Dž. Krišnamurti).

Ieskatam dažas lekciju tēmas:
31.10.11. Homeopātija, vibriopātija un citas alternatīvās ārstēšanas metodes
07.11.11. Ajurveda – dzīves māksla (Ieskats ajurvedā, kā vienā no Ceļiem)
21.11.11. Ārstēšana ar domu spēku

Kur? Siguldas novada vidusskolā „Laurenčos”
Kas organizē? Sokrāta tautskola: www.sokratatautskola.lv

PERSONĪGĀ ATTĪSTĪBA

„Kas ir REIKI”

Kur un kad? Rīga, 2011.gada 21.oktobrī
Kas organizē? Sokrāta tautskola: www.sokratatautskola.lv

„Seminārs – Reiki aplis” – Iepazīšanās ar Reiki un šīs mācības principiem; Caur meditāciju, iegūstot iekšējo mieru, būs iespēja ieraudzīt sevi savā pirmsākuma patiesumā; Jaunas informācijas iegūšana, lai justos saprasti, pieņemti un mīlēti; Caur savu pieredzi iegūsiet atbildes par Visuma dievišķajiem likumiem; Būs iespēja ieklausīties savā sirdī un sajust enerģijas plūsmu sevī un savās rokās. Ar Reiki enerģijas palīdzību Jūs harmonizēsiet sev svarīgās dzīves sfēras: veselību, mīlestību, attiecības, labklājību, karjeru, attīstību, u.c. Gaidīti visi – gan tie, kuriem jau ir bijusi Reiki pieredze, gan tie, kuri vēlas iegūt priekšstatu par šo dziedniecisko sistēmu, kura nāk no Japānas.

Kur un kad? Rīga, 2011.gada 22.10., 05.11., 12.11., 26.11.
Kas organizē? Miervidi: www.miervidi.lv

“Attiecību mākslas pamati jauniešiem”

Kur un kad? Rīgā, 2011.gada 23.oktobrī, plkst: 10:00-18:00.
Kas organizē? Biedrība “Dabas bērni”: www.dabas-berni.net

„Ievads Sevis apzināšanās mācībā” – semināra uzdevumi ir palīdzēt Jums:
Iepazīt katram sevi, apzināt savu iekšējo enerģiju, potenciālos talantus, neizmantotās rezerves; Izmantojot savu augstāko “Es”, risināt ekonomiskas, sociālas, sadzīviskas problēmas, prast saskatīt to cēloņus; Attīstīt un pielietot radošo iztēli un zemapziņu dzīves kvalitātes rādītāju uzlabošanā; Atrast metodi, kā veiksmīgi harmonizēt sevi un citus dvēselisku un garīgu satricinājumu brīžos; Brīvi vadīt un kontrolēt enerģijas apriti organismā un izmantot zemapziņu savu mērķu realizēšanā.

Kur un kad? Rīgā, sākot ar 2011.gada 24.oktobri
Kas organizē? Sokrāta tautskola: www.sokratatautskola.lv

„Dzīvības zieds” – elpošanas sistēma un Mer-Ka-Ba aktivācijas tehnika, ko var apgūt semināra laikā, palīdz cilvēkam realizēt dziļas pārmaiņas savā dzīvē.

Kur un kad? Rīgā, Brīvības ielā 199C, 2011.gada 28.-29.oktobrī.
Kas organizē? Enerģiju harmonija: www.energijuharmonija.lv

„Apzināta dzīve gaismas laukā” – Mer-Ka-Ba gaismas lauks, attiecību alķīmija un labklājības alķīmija.

Kur un kad? Rīgā, Brīvības ielā 199C, 2011.gada 4.-6.novembrī.
Kas organizē? Enerģiju harmonija: www.energijuharmonija.lv

„Holotropā elpošana” – ne tikai pašizaugsmes un dziedināšanas treniņš, bet arī viens no apziņas paplašināšanas instrumentiem. Divu dienu seminārs – treniņš dos iespēju iedziļināties sevī, savā zemapziņā, apzināties savas spējas.

Kur un kad? Liepājā, Fr.Brīvzemnieka ielā 28, 2011.gada 5.-6.novembrī.
Kas organizē? Organizē radošais psiholoģijas centrs ”Ģimenei”: www.gimenei.lv

P.S. Varam pačukstēt, ka turpinot mūsu sadraudzību ar studiju “Dabas vēstniecība” 2011.gada oktobra beigās/novembra sākumā plānojam skoliņu lieliem un nodarbības maziem. Precīzāka informācija sekos.

Ja arī Jūs organizējiet un vēlieties par to pastāstīt citiem, rakstiet: zane.johansone@gmail.com un mēs to publicēsim arī šeit! Īpaši gaidīsim ziņas no novadiem!

Ziņas apkopoja: Zane Johansone

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *