pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Oct 31, 2011 | Post by: Ivita No Comments

Nodarbības vecākiem „Krāsaino smilšu maģija”

 
Biedrība „Latvijas Vecāku kustība”, aizsākot nodarbību ciklu vecākiem, sadarbībā ar studiju „Dabas Vēstniecība”, aicina Jūs uz radošām un informatīvām krāsaino smilšu nodarbībām, kas norisināsies 9. un 16.novembrī (18:00-20:00) studijas telpās Rīgā, Brīvības gatvē 258.

smiltisŠobrīd Latvijas Dabā ir laiks, kad visas košās krāsas pamazām ieritinās lapu kaudzēs un miglu vālos, lai pavisam drīz paslēptos zem sniega segas… Kā liecina mūsu pieredze, tagad ir īstais laiks, lai sevi priecētu, spēlējot krāsaino smilšu spēles un piedzīvojot radīšanas prieku. Plānotas divas nodarbības šī gada 9. un 16.novembrī.

1.nodarbība. Smilšu krāsošana. Dabas kustības. Iepazīsimies ar smilšu dažādību. Uzzināsim par smilšu vākšanas kārtību un noteikumiem Dabā. Teorētiski aplūkosim un dzīvē apgūsim smilšu krāsošanas pirmos soļus. Krāsosim smiltis un novietosim žāvēšanai. Labi pastrādājuši, iemalkosim tasīti siltas tējas. Nodarbības sarunu tēma – Dabas dāsnums.

2.nodarbība. Krāsaino smilšu kolekcijas veidošana. Radošie darbi. Veiksim smilšu apstrādi, veidosim smilšu kolekcijas. Izzināsim krāsaino un citu smilšu noslēpumus. Sarunu tēma – Darbs dara darītāju. Protams arī silta tējas tase ar smilšu cepumu.

Jūsu guvums – sava krāsaino smilšu kolekcija (15-17 toņi), teorētiskie materiāli par smilšu krāsošanu, idejas radošiem darbiem, ko praktizēt mājās, kopīgi darbojoties ar saviem bērniem tumšajos rudens vakaros…

Maksa par vienu nodarbību – 7.00Ls.

Cenā ietilpst – materiāli, krāsas, izdales materiāls, tējas pauze, telpu īre un viss, kas nepieciešams, lai vecāki gūtu atelpas brīdi un mājās dotos ar savu smilšu kolekciju.

Vietu skaits ierobežots (grupā ne vairāk kā 12-15 cilvēki)!

P.S. Bērnus šoreiz atstāsim mājās. Tomēr mums ir padomā radošas nodarbības arī viņiem jau tuvākajā nākotnē!

P.S.S. Pieteikšanās pie Zanes pa tālruni 28658741 vai elektroniski: zane.johansone@gmail.com

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *