pancocon Office Professional Plus 2013 Key and Download URL will be send via Email within 8 hours. cheap office 2013 key buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale
Sep 30, 2011 | Post by: admin No Comments

Tiks organizēta radošā nedēļas nogale

 

Ar mērķi – attīstīt bērnos radošās prasmes un veicināt izpratni par dabu un ekoloģiju – 1.un 2. oktobrī Ogres rajona „Turbās” tiks organizētas Eko mākslas darbnīcas bērniem.

Bērnos ar zinošu un profesionālu pedagogu palīdzību tiks veicināta radošuma, iniciatīvas un uzņēmības attīstīšana. Piedaloties šādās radošajās darbnīcās tiek radīti priekšnosacījumi bērna sociālo iemaņu attīstībai, veidojoties par aktīvu, patstāvīgu, radošu un atvērtu sabiedrības locekli, kas ciena un prot sadarboties ar citiem. Projekta aktivitātēm ir inovatīvs raksturs, kas pamatā saistīts ar vides izglītības un ekoloģiska dzīvesveida integrēšanu mākslas jomās, izglītojot un iesaistot procesos visu ģimeni.

Pasākumā piedalīsies 50 bērni kopā ar vecākiem no Rīgas, Jelgavas un novada, Tukuma, Ventspils, Ogres un novada, Jaunpiebalgas, Alūksnes, Baldones novada, Stopiņu novada, Ikšķiles novada, Jaunpils novada. Darbnīcās tiks gatavotas lelles, mūzikas instrumenti un dažādi priekšmeti no dabas un otrreizēji lietojamiem materiāliem. Darbnīcu noslēgumā bērni izrādīs muzikālu teātra izrādi „Eža kažociņš”, izmantojot dienas laikā izgatavotās lelles un dekorācijas. Radošo darbnīcu laikā vecākiem būs iespējams iegūt informāciju par ekoloģisku dzīvesveidu un alternatīvām izglītības metodēm, kā arī izzināt sevi, darbojoties ar krāsainām smiltīm.

Eko mākslas darbnīcas organizē biedrība „Latvijas Vecāku kustība”, kas ir dibināta 2011. gada vasarā ar mērķi – palīdzēt īstenot radošu vecāku iniciatīvas. „Latvijas Vecāku kustībai” ir atbalsta punkti Rīgā, Tukumā, Jelgavā, Ventspilī un Jaunpiebalgā, kas apkopo informāciju par izglītības, veselības un personiskās attīstības iespējām, kā arī organizē seminārus un lekciju kursus. Eko mākslas darbnīcas nodrošina „Vides stundas”, „Saules skola” un „Dabas vēstniecība”. Pasākums notiks projekta „Dabas māksla” ietvaros, un tiek finansēts no valsts budžeta līdzekļiem „Projektu konkursa Inovāciju īstenošanai izglītībā” ietvaros.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *